загрузка...


У далекому минулому Том Ладлоу був відмінним служителем закону, але життя відібрала у нього найголовніше, робота замінила йому сім’ю. Переживши особисту трагедію, він присвятив все своє життя боротьбі зі злочинцями, причому не збирався брати їх живими. Такі люди не повинні жити на цій землі — таке кредо поліцейського Тома Ландоу. Вбиваючи кожен раз бандитів, він відчуває, що очищає землю від бруду. Його погляди повністю розділяє капітан Джек Уандер. Саме він з величезним успіхом прикриває злочинну діяльність свого підлеглого.

Деякі представники поліцейської дільниці також поділяють погляди начальства, але в кожному департаменті є чесні поліцейські, які не згодні з такими радикальними методами. Колишній напарник Тома Терренс не збирається закривати очі на злочини. Він довгий час збирав компромат на Ландоу і в один прекрасний момент здає матеріали у відділ внутрішнього розслідування. Капітан намагається прикрити справу, в той час як Терренса жорстоко розстрілюють двоє бандитів.

Тепер Ландоу повинен розібратися зі злочинцями, але зробити це зовсім не просто, він позбувся прикриття і тепер змушений поодинці справлятися з проблемами. Фільм Королі вулиць (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Ейр
В ролях: Кіану Рівз, Форест Уітакер, Х’ю Лорі, Наомі Харріс, Кріс Еванс, Седрік «Розважальник»

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress