Фільм Короткометражка Marvel: Агент Картер (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Короткометражка Marvel: Агент Картер» мова йде про боротьбу Пеггі за право бути рівною серед інших співробітників OSS (організації-попередника Щ. В. Т.). Досвід роботи в полі і широкий спектр знань головної героїні зовсім не використовуються, а відділі. Агент Флін за три місяці не доручив їй жодного завдання, крім рутинної паперової роботи. Навіть коли він разом з іншими колегами-чоловіками відправляється в бар пропустити по стаканчику, Пеггі залишається в офісі для збору оперативних зведень. Завдяки цьому вона дізнається координати розташування Зодіаку і прямує туди.

Агент Картер самостійно виконує завдання, на яке повинні були направити кількох оперативників. Успіх місії не радує Фліна. Поведінка Картер для нього виклик. Емоційна сварка між начальником і підпорядкованої може закінчитися плачевно для останньої, однак надійшов з самого верху дзвінок рятує положення.

Для Пеггі є нова робота, а її вже колишньому босові доведеться розшаркуватися перед тією, кого він не помічав протягом усього цього часу. Фільм Короткометражка Marvel: Агент Картер (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луїс Д Еспозіто
В ролях: Хейлі Етвелл, Бредлі Уітфорд, Домінік Купер, Тім Тробек, Джон Баринхолц, Ентоні Молінарі, Джесс Кінг, Марк Аарон Вагнер, Девід Хатчінсон, Джейкоб МакКафферти


загрузка...