Боротьба між добром і злом досі не закінчена. Щоб перше отримало нарешті першість, за справу береться справжній лицар. Їм стає Джон Костянтин. З вигляду він є абсолютно звичайною людиною, але сам він особисто такого не вважає. Останнім часом йому доводиться боротися з різноманітними містичними явищами. Так склалася його доля, що він займається вигнанням злих духів і демонів, які поселяються в тіло простих і абсолютно невинних людей. У таких випадках на допомогу приходить головний герой. Він легко контактує з потойбічним світом. Він зумів дізнатися про своє майбутнє.

Зараз йому відомо, що жити йому залишилося недовго. Після смерті він точно не потрапить в рай. Щоб змінити долю, він вирішує допомагати нужденним. Він намагається очистити свою душу від гріхів. Але часу у нього залишилося дуже мало, щоб робити добрі вчинки і допомагати смертним. За ним приходить сам володар пекла. Він практично опинився в руках Сатани, але удача посміхнулася йому. Бог не відвернувся від нього і вирішив допомогти. Йому був наданий ще один шанс, яким він просто зобов’язаний скористатися.

Але чи зможе головний герой не упустити дану йому можливість і змінити уготований хід подій? Тепер можна повний фільм Костянтин 2 (2018) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720p.

Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Кіану Рівз, Рейчел Вайс, Тільда Суїнтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress