Фільм Котися або здохни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Майк довгий час жив тихим і спокійним життям і навіть уявити собі не міг, що попереду його чекатиме стільки змін у житті. Адже в найнесподіваніший момент він стикається зі своїм товаришем, який виявляється професійним кілером. Майк навіть не знав, чого йому найбільше дивуватися, так як він навіть уявити не міг, що всі ці десять років його товариш був живий і здоровий і насправді з ним нічого поганого не сталося. Тепер йому потрібно було прикинутися теж кілером і постаратися зробити все, щоб його не розкрили, так як він може втратити життя і його товариш це розуміє.

Майка відразу ж попереджають, що будь-яка помилка може варта того, що його позбавлять життя. У цьому клубі ніхто не має наміру прощати помилки. Однак ситуації починають складатися таким чином, що хлопцеві доводиться зовсім не просто. Він постійно стикається з досить непростими ситуаціями і навіть невідомо чим все завершиться насправді. Фільм Котися або здохни (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможе хлопець знайти спосіб розібратися з усім і не бути вбитим? Або ж йому доведеться змиритися з тим, що насправді йому ніколи не потрібно було стикатися з його товаришем і тепер його буде попереду чекати ще більше труднощів?

Режисер: Kit McDee
Актори: Кармел Роуз, Вінсент Б. Горс, Бред МакМюррей, Ніколас Ганн, Розі Кеог


загрузка...