Історія розгортається під час голландської окупації Індонезії. Двоє братів, Джамар і Сухо, після довгих років заслання в Америці повертаються на батьківщину, щоб помститися окупантам за вбивство свого батька. За двадцять дет до цього, дядько змушений був тікати з дітьми брата в Америку, де вони всі довгий час важко працювали над будівництвом трансконтинентальної залізниці. Тепер всі разом вони повертаються в ковбойських капелюхах і з револьверами за пазухою, вже не втікачі, але господарі своєї батьківщини. Загартовані труднощами, Джамар і Сухо повертаються, щоб заявити про себе або, принаймні, помститися голландському губернатору, що тероризував місцеве населення.

Він змушував їх вирощувати опіум замість рису, ставив на них клеймо розпеченим залізом і домагався до красивих жінок. Тепер брати тут для того, щоб відновити справедливість, і починають свою війну з перестрілками, бійками, битвами на мечах і з кулаками, погонями і помстою, солодкої і довгоочікуваною. Фільм Ковбої (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У своїй особистій війні Джамар і Сухо готові застосувати і кулю, і сокиру, і власні кулаки. Вони, знають про те, що з ними вчинили несправедливо, готові відновити справедливість за себе і все своє рідне село.

Режисер: Майк Уилуэн
В ролях: Конан Стівенс, єсі Сударсо, Санні Пан, Зак Лі, Алекс Аббад, Певіта Пірс, Аріо Баю, Рейну Буссемакер, Тіо Пакусодево, Майк Вілуен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress