Головний герой «Ковбой примарного короба» приїхав на технологічний розвинений дикий Захід Китаю. Він хоче переосмислити себе в якості ковбоя. Наш герой намагається звикнути до нових умов життя в чужій країні. Він хоче продати в Китаї таємничу коробку, і ця операція є для нього першорядним. Ось тільки корумповані американські експати хочуть переосмислити його ще раз. Вони рішуче налаштовані повернути недолугого підприємця на батьківщину. За останнє десятиліття Китай зі звичайної світової фабрики перетворився на фабрику з багатими господарями.

Вибухове зростання породило полчища мільйонерів і мільярдерів, які не збираються зупинятися. Вони шукають нові ідеї для виробництва і заради розваги вкладають кошти в самі абсурдні ідеї — раптом вистрілить? Саме таким шляхом в Китаї виявився американець, який намагався створити бізнес з продажу особливих пристроїв, які могли б встановлювати зв’язок з душами померлих. Він вийшов на бізнесменів з американської діаспори, а ті звели його із зацікавленими концепцією китайцями.

Обличчям нового продукту став сам творець. Тепер він не простий техасець, а ковбой примарного короба! Однак ті ж люди, які привели його сюди, стали причиною його падіння. Фільм Ковбой примарного короба (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Марингин
Актори: Девід Зеллнер, Specialist, Роберт Лонгстріт, Vincent Xie, J. R. Cazet, Carrie Gege Zhang, Steve Musselman, Tax Ninja, Angelina Liu, Nicholas Grgich

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress