Відважний і хоробрий співробітник поліції по імені Сі Гоу завжди виконує покладені на нього обов’язки, навіть якщо його життю буде загрожувати небезпека. Борг і честь для нього знаходяться понад усе. Але під час чергового затримання головорізів — наркоторговців, він мимоволі вбиває одного з них. Після цього інциденту Сі Гоу заарештовують і укладають під варту. Його колеги почали вести розслідування, внаслідок чого проти нього виявлено не було достатньої кількості доказів і фактів. А це означає, що молодий чоловік убив наркоторговця зовсім випадково і зовсім не навмисно.

Після цього, через півроку поліцейський знову повертається на службу. Він неодмінно знаходить собі заняття. Адже у цих краях постійно відбуваються численні злочини. На цей раз Гоу починає стежити за якоїсь злочинним угрупованням, де займаються продажем наркотиків і нелегально доставленого золота. Але увагу поліцейського привертає той факт, що в угрупованні відбувається розлад. Вся справа полягає в тому, що глава банди відтепер не бажає продовжувати свою діяльність. В якості спадкоємця цей чоловік вибирає свого рідного сина.

Але від подібного рішення зовсім не в захваті його прийомний син. Незабаром обстановка розжарюється до такої міри, що прийомний син прибирає зі свого шляху конкурента. Фільм Край (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Лі
Актори: Макс Чжан, Шон Юе, Гордон Лам, Дженіс Мань, Сесілія З, Ка Нін Чунг, Дерек Цан, У Юе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress