загрузка...


«Крим» — новий драматичний бойовик російського виробництва, події якого розвиваються навесні 2014 року під час Кримської війни. Фільм основа на реальних подіях. Ніхто не чекав цієї війни, люди і уявити собі не могли, що щось подібне може статися в їхньому житті, і вже тим більше ніхто не знав, чим це все в підсумку закінчиться. Але саме ця війна визначила подальше життя всіх жителів півострова. Населення Кримського півострова було різноманітним і колоритним — тут були і українці, і росіяни, і кримські татари. І ніхто з них не уявляв, яким буде результат цієї війни.

Люди розуміли, що війна не віщує їм нічого добре, ніяких позитивних змін у своєму житті люди не чекали. Однак ніхто і не думав про те, що втрутилися в хід війни сили дійсно принесуть жителям півострова бажаний спокій і мир. На тлі війни представлена ​​історія справжньої і щирої любові. Олександр був звичайним російським хлопцем, а Олени була українкою. У світлі обставин, що склалися їх союз здавався практично неможливим. Молоді люди познайомилися в 2013 році і уявити собі не могли, що через всього лише рік росіяни й українці з братів перетворяться на ворогів. Коли Олена і Олександр зустрілися, вони миттєво закохалися. Це було кохання з першого погляду, і молоді люди розуміли це. Вони були впевнені, що їх звела сама долі, а не хтось інший ніколи не зможе зайняти місце в їхньому житті. Якби не війна, вони могли б стати однією з найщасливіших пар. Фільм Крим 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

За інших обставин питання відносин був би і так очевидним, ні у кого б не викликало сумнівів майбутнє цієї пари. Але війна принесла людям стільки болю і горя, стільки сердець було загублено і поранено через чиєїсь війни. Війна забирала не тільки людські життя, вона з легкістю, жорстоко і нещадно розлучала людей, які люблять один одного.

Режисер: Олексій Піманов
У ролях: Роман Курцин, Євгенія Лапова, Павло Крайнов, Павло Трубінер, Борис Щербаков, Олена Котельникова, Геннадій Яковлєв, Олексій Комашко, Микита Звєрєв, Ігор Буяновер

загрузка...