Фільм Криваве полювання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Закохані молоді люди вирішують провести час разом і домовляються про романтичний уїк-енді. Вони щасливі, дивляться в майбутнє, не думають про негараздів, припускаючи, що будь-які проблеми можна вирішити, якщо добре постаратися. Несподівано, райдужні плани порушують три психічно неврівноважені особи. Вони забирають всю радість від відпочинку, більше того, псують подальше життя. Жорстокість, безглузда помста, незрозумілі розгляду – весь цей жах відбувається в прекрасному мальовничому містечку Австралії. Чи зможе пара вирватися з лап злочинців, залишитися в живих.

Молода парочка вирушає на відпочинок, подалі від людей, в дикі австралійські місця. Після декількох годин шляху, герої добираються до потрібного місця і починають розпаковувати туристичні приналежності. Кілька хвилин і все готово до незабутнього відпочинку. Намет встановлено, розлучений багаття, можна розслабитися і насолодитися мальовничими пейзажами. Але, на горизонті з’являються двоє мужиків, які вирішують познайомитися з ближче з молодою дівчиною.

Звичайно хлопець красуні заступився за свою супутницю, але двох громив не лякає якийсь пацан, вони рішуче налаштовані отримати свою здобич. Фільм Криваве полювання (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сем Кертейн
В ролях: Дін Киркрайт, Калі Вільямс, Томас Роач, Елі Холлівелл, Бенджамін Денмид


загрузка...