загрузка...


Південний Техас перетворюється на поле битви за містичну коробку, яка стала причиною розбрату між мафіозними кланами, вбивцями і юною дівчиною. Жозефіна дивом вибирається з дурманного полону секти, давно тримала її далеко від спокус світу. Члени культу занепокоєні зникненням важливого артефакту, але розуміють, що викрадена річ самостійно помститься зрадницю їх переконань. Яка натерпілася вдосталь втікачка намагається приховати важливий предмет від замахів ворогів. Кримінальний барон збирається провчити дівчину, але одночасно боїться пошкодити коробку.

Бандит діє руками хитрого афериста Білла Блера. Злодієві наказано за всяку ціну викрасти коштовну дрібничку, а доля її власниці шахрая не повинна турбувати. Гнана страхом, очікуванням нещасть власниця скриньки сподівається втекти геть з міста хижаків, але злочинна затягує трясовина безвинну скіталіцу. Минуле втекла Жозефіни раптово потрапляє в сферу інтересів двох продажних поліцейських.

Дізнавшись про недавньому притулок дівчата, напарники загоряються бажанням дістати її трофей, тому намагаються викрити в наркоторгівлі чи вбивства. Фільм Криваве сомбреро (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Абель Беррі, Дженніфер Мішель Стоун II
В ролях: Паула Марченадо, Нік Гомез, Тому Проктер, Біллі Блер, Шері Девіс, Лейсі Ернандес, Кессі Ши Уотсон, Гай У Дж Мейфілд, Аманда Марі, Наталі Дікінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress