загрузка...


Кость – таке прізвисько закріпилося за головним героєм фільму, а отримав він його не просто так. Ісай Бон по-справжньому великий і жорсткий чоловік. Коли він виходить з в’язниці, то стає учасником нелегальних вуличних боїв. Бон чинить так, щоб виконати обіцянку, дану другу, якого вбили у в’язниці. Багато хто скаже, що подібний сюжет вже старий і нічого нового вони там не побачать. Однак не можна не погодитися з думкою їх опонентів, які стверджують, що в такому виконанні подібний сюжет ще не представлявся на суд глядачів. Такі бої, в яких бере участь Бон, рідко коли вдається побачити на екрані.

Настільки яскраві і насичені бійки не є складовою частиною середньостатистичного блокбастера. Якби в наш час були воїни в первісному розумінні цього слова, то Ісая можна було б сміливо записувати в їх ряди. Повага до себе він викликає вже однією своєю зовнішністю. Плюс до всього його непробивна незворушність і спокій в будь-якій ситуації. Розміри противника для Бона не грають абсолютно ніякої ролі, оскільки він і сам досить великий і завжди впевнений у тому, що знайде слабке місце свого ворога. Фільм Кров і кістка (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Постановками боїв можна тільки захоплюватися. Відійшовши від побитих і обридлих уповільнених ударів, які тут практично не використовуються, творці домоглися того, що бої виглядають дуже природно.

Режисер: Бен Ремсі
В ролях: Майкл Джей Уайт, Джуліан Сендс, Імонн Уолкер, Данте Баско, Нона Гей, Мішель Белергин, Боб Сапп, Дік Ентоні Уїльямс, Френсіс Капра, Рон Юань

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress