загрузка...


«Кров, піт і жахи» фільм дивитися онлайн, від цієї битви не втекти. 9 унікальних історій. Смертельна доза гангстерів, хітів, кривавих поліцейських і партизанських бійців направляється до остаточного розкриття … з більш невпинним, голим дією, ніж може обробляти один фільм. Хардкорні подвійні хрести, відчайдушні місії і холоднокровна помста завантажуються в кожну хвилину і не закінчуються до тих пір, поки не буде знята остання куля. Щоб вижити, потрібно більше сміливості, і навіть краще впадуть. Світ просякнутий потом, кров’ю і жахами. Все так чи інакше відчувають життя на міцність, а вона відповідає випробуваннями на міцність і сміливість.

Подолання себе стає для деяких сенсом життя. А невдачливі походи в не самі пуританські заклади призводять часом до важкого вибору кожного наступного кроку. Про все це розкажуть дев’ять коротких історій. Кожна-окреме життя. І вона належить людині в найближчому майбутньому. Назви короткометражок говорять самі за себе: «Імперія бруду» , «Експрес-доставка». Глядач зіткнеться на пару хвилин з історією перебіжчика, що допускає всього одну помилку. Фільм Кров, піт і жахи (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А інтелігентний на вигляд чоловік, чиїм девізом є «отримаєте і розпишіться» покаже не дуже красиву і ситу картинка свого світу. А жахи від усього однієї миті увійдуть в сни і реальність своїми потім і кров’ю.

Режисер: Деніел Бернхард, Ерік С. Бойверт, Олександр Кар’єр
Актори: Сем Ашурст, Джеймі Біркетт, Уоррен Браун, Люсі Клементс, Віктор Коррейя, Бо Фаулер, Чарлі Фрост, Джон Ханна, Девід Літч, Сонні Луїс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress