Фільм Кровні брати (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джейк тільки що вийшов з в’язниці і відразу ж попрямував в рідний район вершити правосуддя. Вся справа в тому, що головний герой «Кровні брати» кілька років тому скоїв злочин разом зі своїми друзями, які уникли покарання, грамотно підставивши Джейка. Тепер наш герой починає вбивати і мстити своїм подільникам. Місто наповнене моторошними вбивствами, адже Джейк просто одержимий спрагою помсти. Зупинити його намагається його колишній друг, а нині чудовий поліцейський на ім’я Джо. Він прекрасно розуміє, що може назавжди втратити друга, але він давав присягу служити на благо Батьківщини.

Провівши довгу відсидку головний герой фільму, Джейк, вийшов на свободу, після чого відразу ж відправився розбиратися зі своїми колишніми спільниками, які змогли вийти сухими з води, і все це час раділи життю. Один з цих друзів — поліцейський Джо, який всіма силами намагається зупинити криваву бійню і поставити крапку у цій кримінальній історії.

Нещодавно звільнений ув’язнений приймається реалізовувати свою жорстоку і вбивчу помста. Вважаючи своїх друзів дитинства винними в тому, що вони дозволили йому розплачуватися за загальні злочину. Фільм Кровні брати (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Пог
Актори: Чайна Енн МакКлейн, Джек Кеси, Chelle Ramos, Рон Киллингс, Ноель Рені Берсі


загрузка...