Фільм Кровний батько (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон Лінк провів цілих 25 років за ґратами, за такий термін багато чого у світі змінилося. Однак самого героя це не так вже сильно хвилює. Зараз він найбільше турбуватися за свою доньку на ім’я Урсула. Лінк бачив її ще зовсім дитиною, і вважає, що вона вже й забула про нього зовсім. Йому було дуже важко зустрітися з дівчиною, після стількох років відсутності, але все ж Джон усвідомлював і те, що не можна ось так просто ігнорувати існування своєї дочки, тому обов’язково повинен був дати про себе знати. Нехай він навіть і не брав участі у вихованні Урсули, але це анітрохи не применшує той факт, що він залишається її батьком.

Джон наважується зробити перший крок і зустрічається з дочкою, і як виявилося героїня дуже рада поверненню татка, і завжди його чекала. Чоловік вже почав будувати плани по їх спільному проведенню часу, але Урсула несподівано просить його залагодити деякі проблеми пов’язані з одним колишнім наркоторговцем, який бажає повернути свою швидку подружку, нехай навіть і мертву.

Для Лінка ця прекрасна можливість показати себе хорошим батьком, але він сам ще не розуміє, в які неприємності він вплутується, вирішуючи проблеми своєї улюбленої доньки. Фільм Кровний батько (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жан-Франсуа Ріше
В ролях: Мел Гібсон, Елізабет Рем, Вільям Х. Мейсі, Дієго Луна, Ерін Моріарті, Томас Манн, Дейл Дикки, Майкл Паркс, Рауль Трухильо, Райан Дорсі


загрузка...