Фільм Крути 1918 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олексій Шапарєв виступає у цій чудовій картині українського походження режисером, а Костянтин Коновалов — сценаристом, а разом цей тандем дав незабутній результат, який вартий того, щоб кожен глядач побачив все, що відбувається своїми очима. Це не просто історія про боротьбу самих звичайних студентом самого звичайного містечка за свою свободу і права. Це — життя, як вона є, зі своїми перевагами і недоліками, мінусами і плюсами, позитивним і негативним. Головним фоном, який стане своєрідною наскрізний сюжетною лінією, стане національно-визвольний настрій, що панує в ті часи по всій країні.

Україна 1918 року була ознаменована боротьбою за можливість самовираження, висловлення думки, відстоювання позиції та власної точки зору. Історичність є особливістю і колоритною стилістикою жанру. Фільм Крути 1918 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все, починаючи від костюмів і закінчуючи укладом життя, а також принципами людей, перенесе нас з вами в ті далекі часи, коли життя людей була абсолютно іншою, а отже і ставлення до цього життя було досить іншим. Все це буде тісно переплітатися з взаємовідносинами підлог, поколінь та ідей.

Режисер: Олексій Шапарєв
В ролях: Олександр Піскунов, Олексій Тритенко, Роман Ясиновський, Наталія Васько, Богдан Юсипчук, Остап Ступка


загрузка...