Фільм Крутий (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Колишній боєць Омону Каверін після відходу зі служби займається приватними перевезеннями. Крутий бойовик дивитися онлайн про пригоди перевізника, який доставляє вантаж. У Каверіна принцип ніколи не заглядати всередину доставленого вантажу. Як-то раз доставивши вантаж до одного кримінальному авторитету Каверін відкрив валізу і побачив всередині пов’язану дівчинку. Сам того не знаючи Каверін доставив викрадену дівчинку ватажкові мафії. Він дізнався, що за дівчинку хочуть викуп, але бандити живим залишати її не мають наміру. Каверін у складі банди зауважує Бриля, свого колишнього товариша по службі і старого ворога.

Каверіну належить схопитися з бандитами, щоб врятувати дівчинку і себе. Каверін, раніше служив у ОМОНе, починає працювати на себе — він транспортує вантажі і ніколи не запитує клієнта про те, що всередині. Як-то раз, привізши вантаж, Каверін дізнається, що у валізі, яку він віз — пов’язана дівчисько. Люди клієнта вкрали її і Каверін, сам ніяк не розуміючи про вміст посилки, привіз дівчинку ватажкові банди. За неї призначають викуп, саму ж її збираються вбити, для того щоб звільнитися від свідка.

Серед лиходіїв — Бриль — колишній колега і ворог Каверіна. Каверін вступає в сутичку з бандитами, йому вдається відбити у них дівчинку, і сховатися. Фільм Крутий (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Демченко
В ролях: Максим Дрозд, Михайло Полосухин, Ганна Лутцева, Олександр Строєв Сергій Гамов, Віктор Смирнов


загрузка...