Фільм Кунхам: Прикордонний острів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Почавши перегляд фільму «Кунхам: Прикордонний острів» ми опиняємося в незвичайному місці, яке японці називають островом Хасіма. Розташувалися на місці шість гектарів земельної території вкриті потужним бетоном. З кінця XIX століття саме в цьому місці відважні професійні шахтарі займалися видобутком вугілля з підводних вибоїв. Проте коли настала війна, трудящі були змушені піти на фронт. Тоді на зміну їм уряд вирішив відправити полонених корейців і китайців. Для бранців це місце стало в’язницею, з якої немає виходу.

Всі вони виявилися тут не по своїй волі. Деякі з них були обмануті і віддані. Одним з таких людей виявляється Лі Ган-ок, людина, який завжди був законослухняним громадянином. Але варто було йому піддатися на вмовляння японського наймача, який пообіцяв хорошу роботу і безкоштовний проїзд, як він тут же опинився в ув’язненні. Фільм Кунхам: Прикордонний острів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І тепер він змушений вести боротьбу за існування разом зі своєю рідною донькою та співвітчизниками, серед яких як справжні герої, так і відверті злочинці. І всі вони хочуть лише одного – втекти з полону.

Режисер: Рю Син-ван
В ролях: Хван Джон-хв, З Джі-соп, Сон Джун-гі, Ген-ен, Лі Джон-хен, Кім Су-ан


загрузка...