Екіпаж підводного човна «Курськ» в кількості 118 осіб збирається взяти участь у навчаннях. Чоловіки налаштовані оптимістично. Вони готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання. Попрощавшись з рідними і близькими, члени екіпажу занурюються на дно Баренцева моря і йдуть до місця своєї дислокації. Їх чекає довга зміна під водою далеко від берега і сімей. Ніхто з підводників і їх родичів не міг навіть припустити, що ці планові навчання можуть стати останніми в житті моряків. Під час навчань на човні щось йде не так. Раптово лунає вибух. Командування операцією на березі не відразу усвідомлює, що відбувається, вважаючи бавовну під водою початком запуску торпед.

Насправді відбувається вибух в торпедному апараті, що викликає пожежу. Коли командир підводного човна не виходить на зв’язок зі штабом, стає зрозуміло, що на субмарині сталася позаштатна ситуація. Другий вибух гримить після зіткнення підводного човна з дном. Екіпаж виявляється замкненим у смертельній пастці на глибині, що перевищує стометрову позначку. Фільм Курськ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відсіки човна швидко заповнюються водою, не залишаючи морякам надії на порятунок, зв’язку з берегом немає. В ізольованому просторі людям в такій ситуації залишається тільки одне-чекати допомоги, сподіватися і вірити в диво.

Режисер: Томас Вінтерберг
В ролях: Леа Сейду, Колін Ферт, Маттіас Шонартс, Макс фон Сюдов, Мікаел Нюквіст, Аугуст Діль, Стівен Веддінгтон, Маттіас Швайгхефер, Йоель Басман, Джон Холлінворт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress