Фільм Ласкаво просимо до Акапулько (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Метт тихо-спокійно розробляв комп’ютерні ігри, поки в його кар’єрі не настав піковий момент. Можливо, він позбудеться роботи, якщо не зробить ряд рішучих дій. Він длубався над одним проектом, який має потенціал крупно вистрілити. Але для того, щоб його оцінили, необхідно зробити переліт в Нью-Мексико. Тут проходитиме церемонія вручення нагород в області Ігор. Правда, Метт, як завжди, майже все спустив в унітаз. В аеропорту хлопець зустрівся зі свої приятелем. Вони добре випили, і вранці герой прокинувся в іншій країні і іншому місті Акапулько.

На цьому проблеми, зрозуміло, не закінчуються. Тепер на звичайного програміста відкрито полювання у всіх напрямках. Його шукають великий наркокартель, незрозуміло ким найняті кілери, а також федеральні правоохоронні служби. За їх версією, Метт зміг провезти через кордон пакет з невідомим вмістом. Сам він нічого такого не знає і не пам’ятає. Фільм Ласкаво просимо до Акапулько (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Йому залишається тільки встигати не вмирати від рук тих, хто жадає його смерті. На щастя, у нього є союзник — місцева фатальна красуня, яка змогла змусити чоловіка повірити в свої сили. Разом вони зможуть докопатися до істини і розкрити міжнародну змову.

Режисер: Гільєрмо Іван
В ролях: Вільям Болдуін, Майкл Медсен, Бредлі Грегг, Ана Серрадилья, Майкл Кингсбэйкер, Ганна Лаєвська, Гільєрмо Іван, Зек Роуз, Гільєрмо Гарсія, Марія Олена Ередія


загрузка...