Фільм Легенда про Червоного Орла (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На дворі XVII століття. Відбулася довгоочікувана зустріч глав могутніх і значущих у світі країн. На цьому консиліумі зустрілися представники Франції, Англії та Португалії. На цю зустріч приїхав навіть сам Папа Римський, підкреслюючи своїм візитом важливість і значимість цієї події. У президентів трьох держав було нагальне питання, яке вони хотіли, як можна швидше вирішити. Ці країни хочуть примирити іспанців з їх противниками, між якими на протязі тривалого часу йде страшна війна. Реальні мотиви трьох країн полягають у намір атакувати королівство Іспанії.

Далі сюжетна лінія фільму «Легенда про Червоного Орла» буде розгортатися з несподіваного боку. Справа в тому, щоб бути повністю упевненим в успіху спільної змови, який очолює маркіза Сантиллана, рада ухвалює важливе і ризиковане рішення. Головні герої довго думали, але їм довелося прийти до висновку, що, для того, щоб отримати бажаний результат необхідно буде найняти людину, яка зможе розправитися з Червоним Орлом.

Цю важливу місію доручають людині, який завоював довіру з боку трьох держав. Фінал обіцяє бути жарким і непередбачуваним. Фільм Легенда про Червоного Орла (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хосе Рамон Айерра
В ролях: Давид Ханер, Хав’єр Гутьєррес, Франсіс Лоренсо, Роберто Аламо, Інма Куеста, Мирйам Гальєго


загрузка...