Сімдесяті роки минулого століття. Кілька чорношкірих хлопців хочуть стати відомими гангстерами і реперами. Один з них придбав стару карту. З її допомогою він хотів знайти якусь чарівну флейту. По цій карті друзі спускаються в метро і знаходять старе покинуте приміщення. Ця гілка метро давно не використовувалася, тому близько 25 років сюди ніхто не приходив. Розлютившись, що витратив час даремно і не знайшов бажаного, Мак Дедді штовхає одного з хлопців. Той повинен був вдаритися в стіну. Але перешкода дивом розтанула. За нею виявилося ще одне приміщення. В кімнаті хлопці виявляють безліч золота і скарбів. Там же стоїть статуя Лепрекона.

У нього в руках флейта, а на шиї красивий медальйон. Дедді потрібна тільки флейта. Тому він бере її з рук гнома і збирається йти. Але його друг вирішує забрати все, в тому числі і медальйон. Коли він знімає цей медальйон з шиї Лепрекона, той раптово оживає. Монстр в сказі. Він вбиває хлопця його ж гребінцем. Лепрекон починає ганятися за Мак Дедді. Але якимось чином медальйон знову падає на шию карлику. Він миттєво знову стає статуєю. Хлопець залишається в живих і йде з цього страшного приміщення. Минув деякий час. Мак Дедді здійснив всі свої мрії за допомогою чарівно флейти. Він на вершині поп-олімпу. За цей час хлопець став королем репу. Фільм Лепрекон 5: Сусід (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одного разу до нього приходять за допомогою троє друзів. Бутч, шалена куля і Постмастер п мріють стати супер-реперами. І тільки Мак може допомогти їм. У його апартаментах хлопці бачать незвичайну статую гнома з золотим медальйоном на шиї.

Режисер: Роб Спера
В ролях: Уорвік Девіс, Айс-Ті, Ентоні Монтгомері, Рашаан Нэлл, Ред Грант, Ден Лордж, Лобо Себастьян, Айворі Оушен, Джек Онг, Барима МакНайт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress