Фільм Лицар тіней: Між інь і ян (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нестаріючий Джекі Чан знову в авангарді кіно про східні єдиноборства і магічні паранормальні світи. Знаменитий учений, філософ і мисливець за привидами Пу Сунлін ходить по землі, шукає небезпечні пригоди і захищає світ живих людей від нападу надприродних сил, демонів, монстрів та інших породжень паралельної всесвіту. Мисливець блискуче володіє китайським бойовим мистецтвом кунг-фу та іншими видами рукопашного бою, але його секретним і найсильнішим зброєю є проста на вигляд пензлик для каліграфічних занять.

Коли не дають результату традиційні рукопашні методи доблесного народного захисника, то герой бере в руки пензель, швидко записує якусь потужні заклинання і за допомогою чарівництва і магії перемагає сили темряви, які не втомлюються мучити ні в чому не повинне людство. Бореться герой не поодинці, а в компанії з молодим помічником, а також його супроводжує команда добрих привидів, які стали ворогами своїх темних родичів, вибравши добро, світло і веселощі. Фільм Лицар тіней: Між інь і ян (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А з таким приятелем, як веселун Пу, по-іншому і бути не може, тому що бравий захисник не тільки здатний битися і чудеса каліграфічні показувати, але також великий майстер штовхати анекдоти і влаштовувати божевільні жартівливі номери прямо посеред епічного поєдинку…

Режисер: Янь Цзя
Актори: Джекі Чан, Елейн Чжун, Етан Жуан, Лінь Пен, Остін Лінь, Цяо Шань, Чарльз Луу, Ленс Луу, Марк Луу, Пань Чанцзян


загрузка...