Звичайний китайський хлопчисько уявити не міг, що одного разу викличе великих майстрів кун-фу. Йому захотілося пізнати таїнство цього незвичайного бойового мистецтва. Він має намір навчиться всі прийоми, розгадати таємниці. Попереду довгий, нелегкий шлях. Пройти його зможе не кожен воїн. Несподівано він здійснює таємничий ритуал і викликає Іп Мана, он Фейхуна, Чен Чжена і Хо Юаньцзя. Ці хлопці були наставниками багато років тому. Їм вдалося стати непереможними бійцями, здолати могутніх супротивників. Вони в різні епохи прославляли кун-фу. Прийшовши в сучасний світ, воїни жахнулися, побачивши в якому стані знаходиться мистецтво.

Вони уявити не могли, що сучасні бійці буде так погано володіти основними прийомами. Гості з минулого мають намір завершити цей кошмар. Вони виходять на вулицю і стикаються з місцевими хуліганами. Бандити впевнені, що зможуть перемогти дивних хлопців. Вони не розуміють, що абсолютно безсилі перед справжніми обдарованими майстрами. Слава про цих хлопців пішла по всьому Пекіну. Фільм Ліга кунг-фу (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен житель мегаполісу знав про прибуття цієї непереможної четвірки. Попереду у них ще чимало випробувань в Китаї 21-го століття. Вони готові до початку своєї відповідальної місії.

Режисер: Джеффрі Лау
Актори: Вінсент Чжао, Енді Він, Ashin, Денні Чан, Мадіна Мемет

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress