Сук-хі – молода жінка, головна героїня кримінального бойовика з самого дитинства росла з думкою про те, що її призначення полягає в тому, щоб бути професійним убивцею. Будучи просто холоднокровною машиною, яка за наказом готова вбити будь-кого, Сук-хі абсолютно не була готова до такого життя, проте в один з днів їй випав шанс змінити себе і своє майбутнє. Таємничим образів представники південнокорейського ЦРУ пропонує їй співпрацю, яка за контрактом затягнеться порядком на 10-ть років.

А по закінченню цього часу вона буде абсолютно вільна. Змінивши ім’я на Чхе Ен-су, героїня ступає на абсолютно новий життєвий шлях, де працює вона не вбивцею, а театральною актрисою. І все йшло як не можна краще, от тільки сумний той факт, що не довго. Живучи зовсім тихим і розміреним життям, вона раптом несподівано для себе розуміє, що була народжена не для цього. Сумні будні лише стомлюють дівчину, та й кримінальне минуле не в силах її відпустити. Фільм Лиходійка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як будуть розвиватися події стрічки і яке рішення у звичайно підсумку зробить дівчина? Чи вистачить їй сили духу, щоб побороти в собі те почуття, яке з такими труднощами прищеплювали їй з пелюшок?

Режисер: Чон Бен-гіль
В ролях: Кім Ок-пін, Шин Ха-кьюн, Сон Джун, Кім Со-хьен, Чо Ин-джі, Чан Хі-гюн, Пак Чхоль-хв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress