Фільм Лоґан: Росомаха (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Минуло багато часу з тих пір, як Логан був грізний і невразливий. Він сильно постарів, став немічним і зневіреним. Хворим старим людям не потрібні надздібності мутантів. Вони тільки доставляють незручності і нагадують про героїчну юності. Через вікових змін організм Росомахи втрачає здатність швидко відновлюватися. Шрами заживають набагато довше, завдаючи мутанту жахливі страждання. Ще гірше довелося його наставнику, професору Ксав’є.

У обдарованого вченого-телепата розвивається хвороба Альцгеймера, в результаті чого він втрачає багато спогадів про минуле. До того ж майже нікого з Людей Ікс в живих не залишилося. При такому положенні справ Росомасі є від чого впасти у зневіру. Він чекає свого безславного кінця і сумує за минулими пригод. Але герой не знає, що не всі в його житті закінчено. Ксав’є знаходить ще одного мутанта — зовсім юну дівчинку-підлітка Лауру Кінні. Вона багато в чому схожа на Росомаху в молодості: так само перелякана своїми можливостями і беззахисна перед ними. Немічний професор нічим не може допомогти дитині. Залишається надія тільки на старого, але все ще що може людину зі сталевими кігтями. Навчання підростаючого покоління Людей Ікс вимагає багато сил. В цей самий час активізується корпорація, якою керує Натаніел Ессекс.

Могутній мізантроп мріє знищити весь світ, і тільки кілька вижили мутантів зможуть йому протистояти. Маленькій Лаурі доведеться пройти короткий курс молодого бійця і відразу ж стати до ладу. Фільм Лоґан: Росомаха (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Менголд
В ролях: Г’ю Джекман, Бойд Холбрук, Доріс Моргадо, Патрік Стюарт, Елізабет Родрігес, Стівен Мерчант, Річард Е.Грант, Джулія Холт, Дейв Девіс, Ерік Ла Салль


загрузка...