Фільм Лукас (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лукас, так звуть головного героя фільму. Його історія непроста і заплутана. Працює звичайним охоронцем в нічному клубі. Його дружина померла кілька років тому, залишивши йому на виховання дочку. Він всіляко намагається бути хорошим батьком, захищати свою принцесу і забезпечити їй красиве і безтурботне майбутнє. Здавалося б, все йде добре, і ніщо не загрожує їм, але ситуація змінюється в нічному клубі де Лукас посварившись з клієнтом втрачає контроль і сильно б’є його, завдавши серйозні тілесні ушкодження. Йому застосовують звинувачення і Лукас потрапляє до в’язниці.

Доля його дочки стає під питанням, адже за її піклування береться Соціальна служба. Але раптом справа дає інший поворот подій. Поліція вирішує що здібності Лукаса можуть їм стане в нагоді в іншому більш важливому і нерозкритому справі. Йому пропонують впровадитися в небезпечну банду головорізів і зловити одного ватажка. В обмін на це йому пропонують свободу і повернення дочки додому. Нічого не залишається робити, як піти на цю угоду. Фільм Лукас (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже для нього найважливіше доля дочки. Доведеться діяти обережно, адже банда не з простих людей. Де зрадників не прощають і вбивають. Як виявилося вибратися з цієї ситуації буде не так-то просто.

Режисер: Жюльен Леклерк
Актори: Жан-Клод Ван Дамм, Свева Альвітіл, Самі Буажіла, Сем Лаувейк, Кааріс, Кевін Янссенс, Alice Verset, Карлос Шрам, Дімітрі Тівайос, Лорен Д’Ілайа


загрузка...