Наукові дослідження в напрямку мутацій людини просунулися далеко вперед, і вчені почали розуміти процеси мутацій. Було створено «ліки», яке вилікує мутантів від відхилень, і, відповідно, позбавить їх сили. Конгрес проводить збори, на яких обговорюється лікування мутацій, і приймається рішення про пропозицію ліків Ксав’єру. Після таких новин в суспільстві мутантів виникають серйозні розбіжності, побоюючись після лікування геноциду свого виду. Також, після загибелі одного з Людей Х в минулому, відроджується новий мутант в образі Фенікса, що володіє колосальною могутністю серед інших мутантів.

Цей фенікс стає некерованим і дуже небезпечним як для людства, так і для мутантів. І знову постає питання про виживання людства і виду мутантів. І як вирішити це питання, адже кожен по-своєму правий, і кожен хоче жити і не дасть себе погубити? І настав час цього разу поставити тверду крапку.

Але на цей раз все буде набагато складніше, адже у Ксав’єра тепер немає дружної команди, вона розділена внутрішніми проблемами. Фільм Люди Ікс: Остання битва (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бретт Ретнер
В ролях: Х’ю Джекман, Холлі Беррі, Іен МакКеллен, Фамке Янссен, Келсі Греммер, Шон Ешмор, Аарон Стенфорд, Патрік Стюарт, Бен Фостер, Еллен Пейдж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress