Ще будучи дитиною, головна героїня фантастичного фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс» зрозуміла, що вона таїть в собі серйозну небезпеку для оточуючих людей. Маленька Джин Грей, не знаючи, що є мутантом, мимоволі стала причиною загибелі власних батьків. Лише зустріч з професором Ксав’єром допомогла дівчинці впоратися зі своїми силами. Завдяки професору Джин не тільки опанувала здібностями до телекінезу і телепатії, а й знайшла вірних друзів, ставши членом команди Людей Ікс. Під час чергової рятувальної місії, коли команда Людей Ікс працювала в космосі, їх транспорт потрапив під вплив потужної сонячної спалахи.

Якби не здібності Джин, всі її друзі могли б загинути. Однак рятуючи команду, Джин не підозрювала, що в ці ж миті в неї вселяється сила Фенікса. Про цю істоту, яка була неймовірно сильною, поки ще не знали на Землі. Фенікс існував стільки, скільки і сам Всесвіт, вселяючись в мутантів, які володіють телепатичними здібностями. І тепер його носієм стала Джин, яка по своїх силах перевершувала навіть професора Ксав’єр. Фільм Люди Ікс: Темний Фенікс (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Намагаючись виправити ситуацію, професор Ксав’єр лише погіршив становище, оскільки тепер Джин не довіряла йому. Втікши, вона вирішила приєднатися до Магнето. І тепер Людям Ікс належало врятувати Джин і зупинити тих, хто мріє взяти Фенікса під свій контроль.

Режисер: Саймон Кінберг
В ролях: Ніколас Холт, Джеймс Макевой, Еван Пітерс, Джессіка Честейн, Майкл Фассбендер, Софі Тернер, Олівія Манн, Дженніфер Лоуренс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress