Фільм Люди в чорному 3 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цій частині напарником секретного агента Джея стане не той Кей, до якого звикли глядачі, а його молодша копія. Подальше існування Землі знову під питанням. В один із днів Джей раптом дізнається, що коли-то в минулому уряду так і не вдалося поставити галактичний щит, який повинен був захищати людство від вторгнення злісних інопланетян. А також, що його вірний напарник загинув від рук лиходія Бориса ще 1969 році. Щоб запобігти передчасну загибель свого старшого товариша, Джей вирішує відправитися в 60-е. Знайти там Кея йому вдається не відразу.

Але в підсумку, коли мандрівник у часі виявляється під арештом, їх шляху все ж перетинаються. Зустрівшись з молодим Кеєм, хлопець розповідає, що він прибув з майбутнього, щоб запобігти його вбивство і встановити галактичний щит. Природно, спочатку Кей відмовляється вірити в подібну нісенітницю, але потім все ж дає шанс молодій людині. Разом вони вирушають на пошуки зберігача Аркнета — пристрої, серце захисного купола для планети.

Однак є одне «але» — за ним також полює і Борис. Чи вдасться героям виконати свою місію? А найголовніше: чи зуміє Джей врятувати життя одному? Фільм Люди в чорному 3 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Баррі Зонненфельд
В ролях: Уілл Сміт, Джош Бролін, Томмі Лі Джонс, Джемейн Клемент, Майкл Стулбарг, Емма Томпсон, Еліс Ів, Майк Колтер, Білл Хейдер, Майкл Чернус


загрузка...