Фільм Люди в чорному 4: Інтернешнл (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Планета Земля знаходиться в небезпеці. Одного з агентів спецслужб стає відомо, що галактичного щита просто не існує. Так що в разі іноземного удару людство відразу ж загине. Агент Джей необхідно виправити ситуацію. Він збирається разом з напарником розслідувати цю справу. Саме він повинен був створити унікальний щит для захисту планети. Тільки от керівництво повідомляє молодому агенту, що його напарник давно вже мертвий. Ще сорок років тому одному з кримінальників вдалося вбити його. Тепер для всіх працівників у чорному агент Джей не існує. Але Кей працював з ним ще кілька днів тому.

Вона починає розуміти, що щось не так. Це має бути пов’язано з тими справами, які вів напарник далеко в минулому. Кей вирішує відправитися в минуле, щоб змінити ситуацію і трохи довідатися про свого друга і колегу. В це може допомогти торговець електронікою Джеффрі. Він зможе відправити сміливого агента в 1969 році. Фільм Люди в чорному 4: Інтернешнл (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кею доведеться не тільки врятувати свого напарника, але й захистити всю планету, заарештувати знаменитого злочинця і постійно битися з монстрами. До того ж завоювати довіру Джея не дуже просто. Чоловік не звик довіряти малознайомим людям.

Режисер: Ф. Гері Грей
В ролях: Тесса Томпсон, Кріс Хемсворт, Кумэйл Нанджиани, Рейф Сполл, Ліам Нісон


загрузка...