«Людина-мураха» — це фільм про нового героя з всесвіту Marvel. Хот, насправді цей герой вже давно відомий фанатів коміксів однойменної кампанії. Але в кіно цей хлопець з’явиться вперше. Він вразить своїх ворогів своєю моторністю й добереться до злих злочинців там, де ніхто не зможе пролізти. Така сила могутнього героя, здатного керувати вусатими робочими комахами. Коли він надягає костюм, то всі комахи в окрузі відчувають його і сприймають як свого. І він може віддавати їм команди, щоб використовувати в бою в якості тактичного переваги. Це унікальний костюм, наділяє власника неймовірними здібностями.

За сюжетом, якийсь Скотт Ленг потрапляє у вкрай неприємну ситуацію – його ловлять правоохоронні органи і садять у в’язниці за шахрайство та крадіжки. Сам же Скотт є великим злодієм з поганим характером. Але у нього є дочка, яка не дає згаснути доброту в його серце. І ось одного разу доля звела цього хлопця з доктором Хенком Пимом, який займався розробкою нового унікального за своїми властивостями костюма. Фільм Людина-мураха (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер доктор потрібна допомога, і він надихає Скотта надати йому цю допомогу. І Скотт вирішується стати справжнім героєм для своєї дочки, здатним захистити світ від злочинців.

Режисер: Пейтон Рід
В ролях: Пол Радд, Майкл Дуглас, Еванджелін Ліллі, Корі Столл, Майкл Пенья, Боббі Каннавале, Ти-Ай, Давид Дастмалчян, Еббі Райдер Фортсон, Джуді Грір

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress