Людина-невидимка онлайн – це нова версія відомого твору Герберта Уеллса, в якому розповідається про геніального вченого, який зробив дивовижне відкриття. У центрі сюжету перебуває чоловік, багато років свого життя присвятив науці і пошуку унікального засобу, здатного робити речі і людей невидимими. Звуть вченого Джек Гріффін, він дуже допитливий чоловік, якому цікаві зміни, які можуть статися з живим тілом, якщо вони зможе бути невидимим. Ніяких корисливих цілей герой не переслідував, працюючи над цією унікальною розробкою. Гріффін витратив багато сил, і ці старання увінчалися успіхом.

Спершу головний герой випробував свій винахід на тварину. Результат його порадував – звір став невидимим. Це означало для вченого, що можна переходити до наступного етапу – випробування сироватки на людину. Будучи справжнім вченим, Гріффін вирішив пробувати її на собі. Він ввів собі сироватку в організм і почав чекати результатів. Ефект не змусив себе чекати. Вчений був дуже радий, що у нього все вийшло, що його багаторічна праця не минула даремно. Його мрія збулася, але зупинятися на досягнутому Джек не збирався. Ейфорія від успіху тривала рівно до того моменту, поки герой не почав відчувати, що з ним щось не те відбувається. Джек почав відчувати, що його винахід впливає на його психіку не дуже гарний вплив. Фільм Людина-невидимка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Його свідомість змінилося, він більше не може керувати собою, як це було раніше, а дії, які він робить, не можна виправдати. Гріффін не в змозі зупинити самого себе і проконтролювати. Людина-невидимка із вченого перетворився на злочинця.

Режисер: Ед Соломон
Актори: Джонні Депп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress