Довгоочікуване продовження супергеройського блокбастера про Людину-павука! У ролі ключового лиходія виступатиме Джейк Джилленхоп, і зіграє він супер лиходія Містеріо. Перша поява цього антагоніста на сторінках коміксів відбулася в 1964 році. Звали лиходія Квентін Бек, і оригінальної версії він був майстром по створенню спецефектів, але потім вирішив використати свої таланти в якості супер лиходія. Тільки так він розумів спосіб отримати світову славу, і стати знаменитим. Щоб просувати свою злодійську кар’єру, чоловік винаходив нові хитрощі, і майстерно обманював павукове чуття.

Пізніше, через безліч підступних планів, Містеріо зумів увійти до складу команди негідників, що назвалися «зловісною шісткою». Всі ці шестеро об’єднали свої зусилля заради повного знищення Пітера Паркера. А адже в 2000 Джилленхопу ледь не дістався костюм самого Павука, коли у фільмі Сема Реймі Тобі Магуайр отримав пошкодження спини. Така іронія долі, але акторові не вдалося стати супергероєм, зате образ супер лиходія підійшов йому ідеально.

Що стосується подій самого сиквела, то вони візьмуть свій початок в тому моменті, в якому глядачі залишили персонажів в минулий раз. Фільм Людина-павук: Далеко від дому (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Уоттс
В ролях: Зендея, Том Холланд, Джейк Джилленхол, Семюел Л. Джексон, Кобі Смолдерс, Маріса Томей, Джон Фавро, Майкл Кітон, Ремі Хай, Мартін Старр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress