загрузка...


«Людина-павук: Повернення додому» — новий фантастичний бойовик американського виробництва. Головний герой картини — Пітер Паркер — звичайний на вигляд учень нью-йоркської школи. До певного моменту в своєму житті він нічим не відрізнявся від інших школяр, навіть більш того, був непримітним, звичайним. Але його життя кардинально змінилася в той момент, коли його випадково вкусив радіоактивний павук. Після цього відбулося просто неймовірне: через кілька днів Пітер почав помічати за собою надприродні здібності. Спочатку він намагався жити колишнім життям, сподівався, що все повернеться на свої кола.

Але нічого не змінювалося. Навпаки, його здатності все більше виявлялися. Він розумів, що просто зобов’язаний застосовувати свої здібності заради благої справи, до того ж відчував, що просто зобов’язаний це робити. На нього лягла велика відповідальність, і він не може відмовитися від своєї місії. Коли він і сам не раз потрапляв в такі ситуації, що йому була потрібна допомога. І тепер він розуміє, що може заступитися не тільки за себе, але і за інших — таких же, яким він був колись. Його дядько став для нього хорошим наставником, і завдяки йому він усвідомив всю свою силу. Співвідношення відповідальності, яка на нього лягла, і сили, яку він придбав, було просто колосальним. Таким чином, звичайний підліток Пітер Паркер, якого навіть в школі практично не помічали, перетворився в неймовірного супергероя, який став кумиром багатьох. Незабаром Пітер зіткнувся з першими труднощами у своїй «роботі». Вельми не просто бути героєм звичайному підлітку, коли в світі існують Месники. Що б Людина-Павук не робив, Месники завжди будуть переважати за силою.

Коли на місто обрушиться міць злобного і безсердечного ворога, чи вдасться Людині-павуку самостійно впоратися з цією проблемою або доведеться попросити підмоги у прославлених Месників? Самовідданість молодого Людини-Павука дозволила йому познайомитися з легендарним ролі Залізної людини. Однак всерйоз молодого героя ніхто сприймати не збирається. Фільм Людина павук: Повернення додому (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Воттс
Актори: Лоренцо Джеймс Хенрі, Енгаурі Райс, Майкл Кітон, Том Холланд, Дональд Гловер, Мартін Старр, Роберт Дауні мл., Джон Фавро, Логан Маршалл-Грін, Маріса Томей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress