Фільм Людина, яка не відчуває біль (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сурья народився з дуже рідкісним, невиліковним захворюванням, що робить його несприйнятливим до больових відчуттів. Будучи нетямущим дитиною, він не приймався плакати, вдарившись або отримавши травму будь-якої складності. Відсутність фізичного болю абсолютно не гарантувало брак душевних страждань. Він болісно переживав у дитячому віці втрату материнської любові. Над жінкою влаштували жорстоку розправу зловмисники, які вважали себе вправі безкарно віднімати людські життя, переслідуючи власні, корисливі наміри. Ця трагедії назавжди закарбувалася в пам’яті осиротілого, неповнолітнього сина. Сурьї пощастило, його опікунами стали хороші, добрі люди, які замінили батьків.

Вони виховували хлопчика, оточуючи любов’ю, намагаючись створити нормальні умови для дорослішання. Подорослішав хлопець ніколи не забував про обставини, що позбавили його рідної матері. Він мріяв дочекатися слушного випадку, щоб відшукати злочинців і жорстоко помститися за заподіяні страждання. Його підтримує давня подруга, з якою вони з ранніх років знайомі і звикли ділитися всіма секретами і грандіозними планами.

Вони разом мають намір піддати заслуженому покаранню бандитів, але доля вносить в розвиток подій свої корективи. Фільм Людина, яка не відчуває біль (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Васан Бала
В ролях: Ріва Арора, Абхиманю Дасани, Гульшан Девайя, Satyajit Ganu, Сартадж Каккар, Радхика Мадан, Махеш Манджрекар, Пратик Пармар, Швета Прасад, Джимит Триведи


загрузка...