загрузка...


Фільм «Людина зі сталі» 2013 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 1080. У головного героя, журналіста Кларка Кента, з дитинства виявлялися незвичайні і невластиві для простих людей здатності. Однак його батьки не дозволяли йому ними користуватися, тим більше про них кому-небудь розповідати. Коли Кларс підростає він дізнається, що батьки, які все цього час його виховували, є не його кровними, вони його всиновили. Справжні його батьки живуть на іншій планеті під назвою Криптон.

І ось приходить час, коли Кларку належить зіткнутися з величезними проблемами і стати захисником людства. Він хоче стати прикладом для жителів цієї планети, за допомогою своїх благих вчинків. Але на своєму шляху Кларка чекають труднощі, брехня, зради. Шлях нашого героя важкий і на перший погляд нездоланний, але зупинятися вже пізно, потрібно рятувати світ!

Чи зможе він відновити мир, або за допомогою своїх незвичайних здібностей його повністю зруйнує? Фільм Людина зі сталі (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зак Снайдер
У ролях: Генрі Кавілл, Емі Адамс, Майкл Шеннон, Кевін Костнер, Дайан Лейн, Лоренс Фішберн, Антьє Троє, Айєлет Зурер, Рассел Кроу, Гаррі Дж. Ленникс

загрузка...