загрузка...


Продовження фантастичної історії про дивовижні розробках в області інтелекту. Справа в тому, що деякий час тому вчені зіткнулися з незвичайним феноменом. Одного разу звичайна дівчина Люсі отримала величезну дозу особливого наркотичної речовини, після чого стала на очах умнеть. Якщо зазвичай людина використовує можливості мозку на мізерні 10%, то Люсі отримала необмежені можливості. Їй стали підвладні таємниці природи, і навіть протягом часу вона стала відчувати шкірою. Звернувшись за допомогою до професора Норману, дівчина переконала його в потенціалі людського мозку.

Вчений спочатку не повірив, але потім був у захваті від того матеріалу, який піднесла йому блондинка. Більш того, для виживання красуні необхідні були всі пакети з наркотиками. Для їх пошуку героїня прийняла допомогу П’єра Дель Ріо, поліцейського з Франції. Роздобувши всі гранули з зіллям, дівчина отримує доступ до таємниць Всесвіту, і охоче ділиться отриманими знаннями з групою дослідників. Люсі сама перемотує час, потрапивши навіть в момент зародження Галактики. Коли мозок панянки функціонує на 100%, вона просто зникає. Професор Норман отримує чорну флешку з потенціалом мозку Люсі, а сама вона розчиняється в часі. Містер Чан намагався вбити блондинку, але в підсумку був убитий сам. Фільм Люсі 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дель Ріо дуже засмутився через зникнення дами серця, але вона схвалила хлопця, пославши СМС з оригінальним текстом. Фінальні слова героїні звучали, як заклик до людства правильно використовувати життя.

Режисер: Люк Бессон
У ролях: Скарлетт Йоханссон, Морган Фриман, Чхве Мин-сик, Амр Вакед, Джулиан Райнд-Татт

загрузка...