загрузка...


Чарівна Люсі приїхала в Тайвань для глибокого вивчення китайської мови. Але скромній дівчині не пощастило опинитися в руках небезпечних наркодилерів. Знайомий підставив її, тепер вона змушена стати кур’єром, і перевезти для угруповання цінний вантаж. Після звільнення від одних злочинців її ловить інша банда, спробувавши дізнатися всю необхідну їм інформацію про перевозяться пакетах. Контрабанда була захована в животі дівчини, і після чергових побоїв один з них розірвався. Через кілька годин препарат поширився по організму, наділивши постраждалу надзвичайними здібностями.

Професор Норман багато років веде лекції про людський розум, і стверджує, що люди використовують свої можливості лише на 10%. Доктор наук намагається знайти спосіб збільшити цей відсоток, але поки безуспішно. Одного разу з ним зв’язується Люсі, і розповідає про дивні зміни в своєму тілі. За помахом руки вона знешкоджує натовп поліцейських, проводить немислимі обчислення в голові, і володіє неймовірною силою.

Її мозок почав активно працювати, і незабаром дійде до стовідсоткової активності. Вона потребує захисту від мафії, яка хоче забрати її під свій контроль. Фільм Люсі (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Бессон
В ролях: Скарлетт Йоханссон, Морган Фріман, Чхве Мін-сик, Амр Вакед, Джуліан Райнд-Татт, Йохан Філіп Асбек, Анали Тіптон, Ніколас Фонгфет, Ян Олівер Шредер, Цибулі Анджелетти

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress