Сюжет розвивається в квітні 1945 року, коли перемога над німецькими військами була вже не за горами. Союзники без сумніву просувалися по ворожому державі, з часом зустрічаючи все менше і менше опору. Однак навіть це не може гарантувати, що припиняться втрати величезної кількості солдатів. Багато з них прекрасно розуміють, що за кожним кутом їх може чекати смерть. Серед усього війська, що веде битви з ворогами, є також і танковий екіпаж з гаслом «Лють» на дулі. Уордэдди, командир даного екіпажу, пройшов через кровопролитну війну з нацистськими солдатами і в Африці, і в Європі.

Зараз їм рухає лише одна цілком закономірна мета — пережити війну самому і зуміти зберегти життя людям зі своєї команди. Тільки ось це амбітне прагнення починає здаватися вже не таким можливим, коли до команди приєднується новобранець. Норман Еллісон ще зовсім новачок і ніколи не бував на війні. Він ще не звикся з думкою, що від нього потрібно, без тіні сумнівів вбивати ворожих солдатів.

До того ж, надія на життя у всіх членів екіпажу стає все слабкіше, коли їм доручають небезпечну місію, схожу за своїми шансами на успіх на самогубство. Фільм Лють (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Ейр
В ролях: Бред Пітт, Логан Лерман, Шайа ЛаБаф, Майкл Пенья, Джон Бернтал, Джейсон Айзекс, Джим Пэррак, Бред Вільям Хенке, Кевін Венс, Завьер Семюел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress