З екранів телевізорів на обивателя обрушуються потоки тривожної інформації. Вибух станції метро в центрі Берліна, кривава перестрілка в столиці Франції, зруйнований лондонський Біг-Бен і спрацював в Ісламабаді детонатор, лише мала частка відбулися в останні дні трагічних подій. Організації не беруть відповідальності за те, що трапилося. Поліція збивається з ніг намагаючись виявити причетних. У панічної метушні ніхто не звертає уваги на непримітного чоловіка в темних окулярах, з невеликою сумкою через плече.

Диверсії є частиною грандіозного плану, розробленого неприборканим Вільямсоном. Переживає за долю новонародженого сина молодий батько продовжує самотужки протистояти несправедливості, яка панує в світі. Розмірковуючи про владу грошей, участь насильстві, погіршення екологічної обстановки та ослабленому здоров’я націй хлопець шукає і знаходить винних. Вихід з ситуації, що склалася простий. Перевернути самосвідомість отупіли мас допоможуть емоційні потрясіння суспільства. Заключним кроком ставати усунення впливового лідера надпотужної держави. Підготовка до доленосної операції займає чимало часу і сил. У маленькій хатині, що причаїлася в лісовій глушині, Білл збирає необхідне спорядження. Щодня відточувати снайперську майстерність доведено до досконалості. Зняте і запущене в мережу відеозвернення пояснює благопристойні мотиви своїх вчинків. Вбивство президента, який загруз у корупційних скандалах, його заступника і міністра оборони потрясло людство.

Кращі фахівці різних служб зібрані для пошуку зухвалого вбивці. Агенти Молокаї, Джонс і комп’ютерний геній Мюррей налаштовані рішуче. Протистояння Вільямсона і системи набирає обертів. Фільм Лють 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уве Болл
В ролях: Брюс Блейн, Брендан Флетчер, Лоретта Уолш, Ден Ши, Крістал Лоу, Стів Беран, Райан МакДонелл, Майк Карпентер, Джон Семпсон, Скотт Пате

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress