загрузка...


Співробітники поліції, які не раз розкривали особистість великих наркоторговців, злагоджено працюють в парі. Грег Дженко і Мортон Шміт люблять ризикувати. Вони заслужили повагу серед колег. Тому керівництво вирішило задіяти напарників в новому проекті. Багато грошей було вкладено в цю задумку, яка повинна вивести на слід великого наркоторговця і його банди. Грег і Мортон повинні потрапити в університет і не просто провести розслідування, а перетворившись учнями розкрити всю злочинну банду. Тому що поставка наркотиків студентам приймає великі масштаби.

Спочатку вирішивши, що завдання легке, двоє поліцейських з натхненням поставилися до своїх нових образів. Вони повинні влитися в компанію підлітків і стати «своїми» серед найпопулярніших студентів. Але з перших, днів в університеті, Грег вливається в компанію тусовщиків. Він весело проводить дні і насолоджується безтурботним життям. Мортон ж закохується в симпатичну однокурсницю. Майя затьмарилося його розум, і витіснила всі інші проблеми. Напарники забули про те, що повинні вести власне розслідування.

Вони втрачають контроль над своїми емоціями і сваряться. Тепер спецоперація поставлена ​​під загрозу, якщо Грег і Мотрона не забудуть минулі образи і згадають про своє справжнє призначення. Фільм Мачо і ботан 2 (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філ Лорд, Крістофер Міллер
Актори: Ембер Стівенс, Джиммі Монголо, Джона Хілл, Джилліан Белл, Айс Кьюб, Нік Офферман, Ченнінг Татум, Петер Стормаре, брати Лукас, Уайатт Расселл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress