Фільм Мафія: Гра на виживання (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події фантастичної кінострічки відбуваються в майбутньому, а точніше в 2072 році на території столиці Росії. Абсолютно несподіваним стало створення телевізійного шоу, в основу якого лягла відома карткова гра «Мафія». За короткий проміжок часу телепрограма стала популярною на весь світ. Стати учасником цього шоу може кожен бажаючий. Вік, стать і соціальний статус абсолютно неважливі. На цей раз до складу команди входить дуже заможний бізнесмен на ім’я Лука Сергійович, балерина в минулому — Марія, молода людина на ім’я Петро.

А також не обійшлося без двох ув’язнених — Кривого і Вані, Катерини, яка виховувалася в дитячому будинку, відчуває алкогольну залежність — Лариси, військового офіцера, любителя сперечатися Кирила, співробітника проекту і хворого на рак Іллі. Кожен з учасників хоче кардинально змінити своє життя і почати все з чистого аркуша. Ті, кому вдасться перемогти в цьому жорстокому протистоянні зможуть виграти велику суму грошей, і поділити її між собою. Фільм Мафія: Гра на виживання (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А ті, хто програє в цій битві трагічно загинуть. Переможених помістять в особливий пристрій під назвою «взаємодія», після чого всі страхи героїв будуть матеріалізовані. Кому ж вдасться виграти у кривавій битві?

Режисер: Сарік Андреасян
В ролях: Віктор Вержбицький, Веніамін Смєхов, Юрій Чурсін, В’ячеслав Разбєгаєв, Ольга Тумайкина, Андрій Чадов, Вадим Цаллаті, Віолетта Гетьманська, Наталя Рудова, Євген Коряковський


загрузка...