Фільм Майор Грім (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кваліфікований сищик майор Гром, завдяки кришталевої чесності і непідкупності, є грозою злочинного співтовариства. Професіонал з творчим підходом завжди точно і академічно відпрацьовує стандартну схему під час прибуття на місце злочину. Після уважного візуального огляду Ігор опитує можливих свідків або потенційних учасників. Опрацьовуються житлові споруди, оригінальні гіпотези і навколишня територія. Кримінальна одорология неодмінно присутня всюди.

Система знань, пов’язаних з ароматами і запахами, неусвідомлено сприяє затриманню ворога, який здійснив руйнівний вплив. У касовому залі розбійник з дробовиком в наряді хокейного блазня лякає присутніх відвідувачів і співробітників смертю. З’явився в приміщенні співробітник поліції вступає з нападником в рукопашну сутичку. Непримиренні опоненти в очній дуелі з’ясовують відносини для здійснення свого управління поза часом і хиткою простору. Знайомство з журналісткою Юлією Пчолкіну додає слідчому авторитету і вдячності. Кореспондентка кримінальної хроніки надає детективу неймовірну послугу, друкуючи сфабриковані матеріали. Ажіотаж навколо резонансного злочину в банківській сфері виявився дуже доречним.

Спроба використовувати в розслідуванні весь потенціал обертається трагедією з непередбаченими наслідками. Ідейний месник здатний чекати вирішального моменту тривалий часовий інтервал, щоб перекинути брехня з трону реалізму. Фільм Майор Грім (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Беседін
У ролях: Олександр Горбатов, Іван Фоминов, Антон Кузнєцов, Данила Якушев, Ойсель Море Деспайгне, Марія Ульянова, Аліна Бунка, Анатолій Кощєєв, Євгенія Щербакова


загрузка...