Іноді буває так що люди втрачають свою самооцінку. Після того, як головний герой цієї історії програв поєдинок він повертається до звичного життя. Чоловіка більше нічого не радує, і навіть незважаючи на те, що єдиноборства є його способом життя, він хоче залишити їх назавжди. На жаль герой більше не відчуваю себе впевненим, його ніби залишила сила духу. Він просто розмірковує про те, що було раніше. Чоловік занадто багато часу присвятив єдиноборствам, але тепер його нічого не радує. Герой переживає, бо звик перемагати, адже раніше він вважався найкращим бійцем у своєму регіоні.

Але не завжди головний герой був на боці добра, людям властиво помилятися, головне зрозуміти власні помилки. У всіх є другий шанс, можливість все виправити, переграти. Подумавши як слід, герой розуміє, що не зможе залишити єдиноборства, адже його шлях був важкий, і невдача не привід все кинути. Фільм Майстер Z: Спадщина Іп Мана (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Воспрянув духом, він вирішує боротися з місцевою злочинністю, яка як відомо ніколи не спить. Протагоніст зможе відновити свою репутацію і знову набути впевненості в собі.

Режисер: Юень Ву-Пін
Актори: Макс Чжан, Дейв Батіста, Мішель Йео, Тоні Джа, Кріссі Чау, Кевін Чен, Сін Юй, Філіп Кюн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress