Фільм Матриця 4 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Томас Андерсон був звичайним жителем густонаселеного мегаполісу, що веде подвійне життя. Ночами професійний програміст промишляв хакерством під ніком Нео, що зіграло фатальну роль в його долі. Отримавши одного разу повідомлення дивного змісту, він стає учасником неймовірних подій перевернули уявлення про звичному світі. Виявилося, що люди давно перетворилися на прості джерела енергії для гігантського комп’ютера, поневолив Землю. Трохи вдалося вирватися з віртуальної реальності, знайшовши свободу. Життя повстанців супроводжується смертельною небезпекою, що чекає всюди.

Нео виявився обраним, здатним зруйнувати матрицю, звільнивши співгромадян від вічного перебування в небуття. Однак шлях до перемоги виявився дуже важким. Жителі Зіона змушені протистояти цілій армії високоінтелектуальних, найпотужніших машин, цілеспрямовано знищують вийшли з-під тотального контролю людей. Головному захиснику доводиться завжди бути на передовій, виконуючи складні маніпуляції, що дозволяють полегшити роботу соратників.

Він навіть пожертвує життям, відволікаючи машини-пошукачі від корабля друзів, які опинилися в скрутному, безвихідному становищі. Фільм Матриця 4 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лана Вачовскі, Ліллі Вачовських
В ролях: Кіану Рівз, Хьюго Уівінг, Керрі-Енн Мосс, Лоренс Фішберн, Херолд Перріно, Джина Торрес, Джада Пінкетт Сміт, Моніка Беллуччі, Гаррі Дж. Леннікс, Мері Еліс


загрузка...