На дні океану ховаються найтемніші глибини, невідомі людині. Це і є первозданний море і про нього, мало що відомо суспільству. Воно заселено істотами, давно вважалися вимерлими. В наш час, дубайський принц будує найбільший в світі акваріум і він готовий відправитися в пекло на дно океанського каньйону. Пропозиція зануритися знову надійшло добре обізнаному професору палеонтології Джонас Тейлору. Вчений раніше обіймав посаду елітного пілота глибоководних апаратів. Після трагічної експедиції, чоловік лише писав про «Мег», і читав лекції в університеті про первісному чудовисько, яке до сих пір існує.

Тоді бідоласі палеонтологові ледь вдалося врятуватися від жахливих щелеп кровожерного істоти, здатного на поверхню підняти навіть динозавра. Але в цей раз, академіку обіцяють, що він дістане з глибини те, що змусить здригнутися світ. А люди, які раніше засумнівалися в істині його оповідань, замовкнуть назавжди зі своїми переконаннями. Дивіться онлайн, що станеться, коли у воді виявиться живий ланцюжок їжі для чудовиська.

Невже океан стане багряним тепер до кінця віку, від піднятих з дна морських глибинних мешканців, зголоднілих за стільки часу? Фільм МЕГ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Джейсон Стейтем, Рубі Роуз, Кліфф Кертіс, Рейн Вілсон, Роберт Тейлор, Джессіка МакНемі, Бінбін Лі

загрузка...