Фільм Мега Акула проти Колоса (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не було на землі ще такої війни, яка б безслідно для майбутніх поколінь канула в минуле. Відлуння у вигляді ідеології, снарядів, що не розірвалися і смертельних винаходів зазвичай нагадують про себе після закінчення бойових погромів ще дуже тривалий час. Події фільму «Мега Акула проти Колоса» розкажуть про альтернативний кінець Холодної Війни. Після завершення нещадної гонки озброєнь Росія знаходиться не в самому процвітаючому періоді власного розвитку. Країні терміново необхідно знайти інноваційний джерело електрики.

Марні спроби змушують спецслужби пробудити величезного робота, чиє призначення в роки Холодної війни було очевидним. Він повинен був послужити «козирем» у протистоянні Заходу. Тим часом в океані оголошується акула-велетень. Гіганти починають боротьбу, на їх фоні все людство може опинитися не в той час в непотрібному місці.

Хто в сутичці громив залишиться переможцем? Як тепер уберегти людство від зникнення з лиця планети? Або ж радянська зброя так і не вдасться знищити? Фільм Мега Акула проти Колоса (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Рей
Актори: Ернест Томас, Емі Райдер, Броди Хатцлер, Едвард ДеРуітер, Джефф Хетч, Ілліана Даглас, Тім Ебелл, Клер Грант, Адам Даннеллс, Тара Прайс


загрузка...