Основним героєм фільму «Мегалодон» представлено успішний професор палеонтології по імені Джонас Тейлор. Він багато років викладає в престижному університеті, паралельно присвячуючи вільний час різним науковим дослідженням. Також чоловік не відмовляє собі брати участь у конвенціях та інших заходах, щоб змиритися c минулим, яке постійно нагадує o собі. B молодості він займався управлінням просунутих глибоководних апаратів, здатних підкорити океанські глибини і долати шалений тиск. Однак його останній спуск на дно обернувся трагедією, змусивши повірити, що там мешкають гігантські доісторичні монстри.

Якщо слідувати науковому мові, то необхідно надати неспростовні факти присутності таємничих істот, інакше будь-який вислів не має сенсу. Побачене щодня змушує Джонаса згадувати про жах, який інші вважають вигадкою. Одного разу герою пропонують знову зробити занурення, правда тепер в його розпорядженні буде сучасний апаратний комплекс, який завдяки величезним потужностям здатний витягнути на поверхню будь багатотонний об’єкт. Викладач погоджується на авантюру, геть забувши o безпеки, адже в надрах планети можуть знаходитися речі, яких краще не турбувати.

Тейлор бере керування і спускається на нещасливе місце, де знаходить того самого жителя глибини, пробудившегося від сплячки і бажає втамувати голод. Фільм Мегалодон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Томас
Актори: Майкл Медсен, Домінік Паку, Caroline Harris, Ярмо Микитас, Аймі Столте, Скотт С. Роу, Себастьєн Шарман, Elizabeth J. Cron, Поліна Лоран, Luke Fattorusso

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress