В основі сюжету лежить історія співробітника Федерального Бюро Розслідувань, який вийшов у відставку. Тільки на цей раз йому належить знову зайнятися колишньою діяльністю. Також стане відомо про хлопчика Саймона. У свої 9 років він знайшов доступ до даних урядового рівня. Він ознайомився з кодом «Меркурій», який довгий час охороняла влада США. Дана інформація є секретною, уряд готовий докласти всі зусилля, щоб про неї в майбутньому також ніхто не зміг дізнатися, що говорить про те, що хлопчикові загрожує смерть. З волі випадку Саймон зустрічається з Артом Джеффрісом. Це фатальним чином змінює звичну буденність кожного з них.

Детектив не може залишатися осторонь, коли хлопчику загрожує небезпека. Слідом за Саймоном йде полювання. Нік Кудроу, який є творцем «Меркурія» упевнений, що дитина несе велику небезпеку, а тому бажає усунути ворога. Правда, геніальний розробник не підозрював, з ким буде мати справу. Джеффріс не готовий миритися з невдачами. Фільм Меркурій в небезпеці (1998) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він покладається на свої професійні навички та інтуїцію, а це означає, що в черговий раз детектива чекатиме успіх. Саймон також приготував сюрприз для дорослих, адже у нього є особливі дані, які зможуть здивувати всіх.

Режисер: Харольд Беккер
Актори: Брюс Вілліс, Алек Болдуін, Міко Хьюз, Чі МакБрайд, Кім Діккенс, Роберт Стентон, Бодхі Елфмен, Керрі Престон, Ліндсі Гінтер, Петер Стормаре

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress