У головного героя цієї картини було все, про що мріє будь-який чоловік: сім’я, робота, дах над головою. Скоро він стане справжнім месником, який не зупиниться ні перед чим, заради задоволення своєї мети. Вся справа в тому, що в один жахливий момент всю сім’ю нашого героя холоднокровно вбили люди кримінального авторитета. Тепер чоловіком рухає тільки помста. Він тримає свій шлях на віддалений острів, адже саме там засів кримінальний барон зі своїми головорізами. Головний герой даної роботи не боїться померти, адже у нього вже немає тих, заради кого він жив. Помста за вбивство близьких родичів, найголовніше зараз для чоловіка. У нього не залишилося нікого.

Тепер він в цьому світі один, проти всіх. Йому треба помститися бандиту, який живе далеко від головного героя. Але незабаром місце, де знаходиться кривдник, було з’ясовано. Чоловік їде до цього місця, на віддалений острів. Саме там, він буде готовий на те, щоб помститися своєму кривднику. Так, він кримінальний авторитет. Так, у нього багато зброї і занадто велика армія вірних людей. Але це не завадить все одно досягти поставленого перед головним героєм завдання. Через, що треба буде пройти, для того щоб зустрітися з бандитом?

Також вдасться з’ясувати з часом і всі факти вбивства, які сталися з його сім’єю. Багато одкровень і таємниць, виллється на душу чоловіка, поки він буде досягати мети, заради того, щоб помститися. Фільм Месник (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сін Вон Чі
В ролях: Брюс Хан, Пак Хі-сун, Юн Джин-со, Кім Ін-гвон, Пак Чхоль-мін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress